• +48 731 131 355
  • biuro@runtex.pl
  • SUPER OFERTA!
    Strony internetowe już od 199 zł!

Masz dość zbierania punktów? Zbieraj pieniądze !

Cel wee - korzyść dla wszystkich!


Co to jest wee?

Wee jest całkowicie nowym systemem, w pełni zasługującym na miano CASHBACK, który rozszerza swój zasięg w rekordowym tempie. Obecnie wee jest dostępne w 24 krajach, w tym ponad dziesięciu krajach Europy. Do sieci wee należą punkty stacjonarne, sklepy internetowe oraz duże, znane sieci handlowe. Obecnie startuje duża akcja marketingowa.
We wrześniu 2017 pojawi się m.in. kampania TV, w ramach której wyświetlonych zostanie 20 000 spotów.
Dla tych, którzy chcą się zarejestrować lub uzyskać informacje: www.wee.com

Jak działa wee?

Punkty handlowe zdobywają nowych klientów, a do klienta wraca żywa gotówka za każdy zakup towar lub usługę.
Klient wchodzi na stronę internetową www.wee.com. Tutaj może przeglądać punkty sprzedawców i usługodawców, którzy uczestniczą w systemie WEE na wybranym obszarze.
W wyszukiwarce klient znajduje określone produkty lub oferty. Udając się do punktu stacjonarnego, po dokonaniu transakcji, na koncie klienta zapisywane są środki wee. Dzieje się to poprzez zeskanowanie kodu QR za pomocą aplikacji w smartfonie lub kartę klienta.
Jeżeli klient dokonuje zakupów online, zostanie przekierowany do sklepu sprzedawcy; zapis środków WEE na koncie dokonywany jest wtedy automatycznie.
Uczestnictwo kilenta - nabywcy w systemie WEE jest całkowicie bezpłatne. Zgromadzone przez niego środki WEE może wykorzystywać przez okres do 24 miesięcy, a wypłacać w ciągu 36 miesięcy. Dostęp do wykazu transakcji i stanu konta klienci mają w każdej chwili poprzez stronę internetową oraz aplikację.
Punkty handlowe i usługowe same ustalają kwotę cashback dla klienta ( min. 1 % ).

Dla kogo wee?

Większość znanych systemów bonusowych funkcjonuje wyłącznie w dużych sieciach handlowych. Wee natomiast obejmuje swoim systemem lokalny handel detaliczny jak i sklepy internetowe. Szczególnie małe i średnie punkty handlowe i usługowe, postrzegają rynek online jako problematyczny i wymagający – WEE oferuje im prosty, lecz i profesjonalny sposób wejścia na tenże rynek poprzez szybką i bezpośrednią prezentację ich działalności na stronie internetowej wee oraz w aplikacji weeApp.

Dodatkowe korzyści dzięki wygodnym narzędziom.

WEE oferuje sprzedawcom i usługodawcom możliwość stworzenia karty klienta z własnym brandingiem.
Ponadto wee oferuje przedsiębiorstwom lub stowarzyszeniom możliwość realizacji programu motywacyjnego. Karty wee można zasilić i przekazać swoim pracownikom lub członkom  do wykorzystania.
W ramach swojej działalności, wee pomaga również stowarzyszeniu pożytku publicznego weeCHARITY for kids, kóre wspiera dzieci znajdujące się w trudnej sytuacji losowej na całym świecie. Stowarzyszenie działa w sposób szybki i nieskomplikowany, oferując środki finansowe i rzeczowe.

Czy jestem związany umową?

Największym atutem systemu wee jest to, że wee nie wymaga podpisywania umów, płacenia abonamentów, ponieważ działa na zasadzie systemu prepaid. Punkt handlowy lub usługowy sam decyduje jak długo i na jakich zasadach chce korzystać z uczestnictwa w wee. Może korzystać wyłącznie z aplikacji i tylko doładowywać konto prepaid, może też zakupić pakiet kart.  
Aby jednak zaistnieć w bazie wee i być widocznym w wyszukiwarce i na mapie, należy wykupić jednorazowo aplikację weePOS oraz zabezpieczyć dowolne środki na cashback dla swoich klientów.
Każda transakcja płatnicza podlega rozliczeniu, nie powstają przy tym żadne ukryte koszty. Zgromadzone środki wee można rozliczyć przy kolejnym zakupie lub zlecić wypłatę gotówki. Jedno wee odpowiada przy tym jednemu euro – w zależności od kursu waluty krajowej.
wee współpracuje z bankiem partnerskim w szczególności przy wypłacaniu, rozliczaniu środków oraz obrocie płatniczym.